جستجو

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین یونا

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی یونا به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “سایت یونا”، “وب سایت فروشگاه اینترنتی یونا” به آدرس اینترنتی uonagroup.com می‌باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “یونا” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره‌ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین “یونا” بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

 1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی یونا بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.
 2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیرتجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمائید باید از طریق پست الکترونیکی uona.artgroup@gmail.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمائید.
 3. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیه‌ی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 4. شما به شرکت یونا اطمینان می‌دهید که از این وب‌سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف شرایط استفاده از “سایت یونا” می‌باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت یونا” به گونه‌ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‌هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده‌اند، نیستید.
 5. سایت یونا ممکن است دارای لینک‌هایی به وب‌سایت‌های دیگر باشد. ممکن است این وب‌سایت‌ها تحت کنترل یونا نباشند و یونا هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب‌سایت‌ها از جمله لینک‌های قرار گرفته در این وب‌سایت‌ها ندارد. “سایت یونا” این لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره‌کنندگان سایر وب‌سایت‌ها نمی‌باشد. شما توافق می‌کنید مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه‌تان را از طریق ویروس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به وب سایت‌های لینک شده در سایت فروشگاه یونا باشد، خود برعهده خواهید داشت.
 6. کلیه محصولات “فروشگاه اینترنتی یونا” صرفا برای کارهای هنری و یا کمک به رفع نواقص ظاهری صورت و سر می‌باشد و” سایت یونا” هیچگونه مسئولیتی را در قبال مصارف دیگر را ندارد.

قوانین تعهدات فروشنده و خریدار

 1. فروشنده = فروشگاه اینترنتی یونا به آدرس اینترنت uonagroup.com
 2. خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید
 3. فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.
 4. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی یونا درج نموده است.
 5. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است
 6. با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند و یا با تیم پشتیبانی یونا در ارتباط باشند.
 7. فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس می‌باشد.
 8. اگر مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی یونا درج شود، این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
 9. خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته‌ی کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار، به عهده نمی‌گیرد.
 10. در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی‌های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار را انجام دهد. بنابراین توصیه می‌شود، هنگام باز کردن محصولات از آن‌ها فیلمبرداری شود.
 11. فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیه‌ی است در صورت نیاز، هماهنگی‌های بعدی می‌بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.
 12. خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیه‌ی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.

قوانین حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

 1. حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس و یا پست جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد و فروشگاه اینترنتی یونا هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط تیپاکس ندارد.
 2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می‌گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس ایمیل برای مشتری ارسال می‌شود. مشتری می‌توانید برای رهگیری محموله‌های خود از سایت:  tipaxco.com که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن 021-8۴۵۷ تماس حاصل فرمایید.
 3. معمولاً مدت زمان تحویل محموله‌ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می‌باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در سایت درج می‌نمائید. این نشانی بر روی کلیه مرسوله‌ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی‌باشد.
 5. با خرید هرکدام از محصولات یونا توسط مشتری، مرسوله به صورت رایگان ارسال می‌شود.

شرایط و قوانین خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

 • قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
 • بعد از ارسال کالا: از آنجا که تمام محصولات تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا مخدوش شدن پلمپ های نصب شده بر روی محصول به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود

 

قوانین جمع آوری اطلاعات شخصی شما

یونااقدام به دریافت اطلاعاتی می‌کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحویل دهد. همچنین یونا مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می‌نماید که مربوط به سخت افزار و نرم افزار (کوکی) رایانه شما می‌باشد و به طور خودکار توسط “یونا” ثبت می شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط “یونا” برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قوانین  استفاده از اطلاعات شخصی شما

یونااز اطلاعات شخصی شما برای عملکرد بهتر سایت و تامین سرویس‌هایی که شما درخواست کرده‌اید استفاده می کند. همچنین از طریق نظرسنجی‌ها با شما ارتباط برقرار می‌کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس‌های جاری یا امکان ارائه سرویس‌های جدید جویا شود.

“یونا” فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و امکان دارد گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پیشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. در این حالت، اطلاعات منحصر به فرد شما نظیر نام، تلفن، آدرس، Email  و … به اشخاص و طرفین خارج مجموعه واگذار نمی‌شود.

یوناصفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می‌کنند ردیابی می کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس‌هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قوانین ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی uonagroup.com است. با هیچ روش دیگری جز ارسال Email از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس گرفته نمی‌شود

برای تماس با سایت فروشگاه یونا، تنها از طریق راه‌های ارتباطی که در بخش تماس با ما سایت یونا درج شده است اقدام نمائید

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

یونااز شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به فعالیت و کیفیت محصولات استقبال می‌کند.اگر در مورد سیاستهای شرکت و یا طریقه استفاده از محصولات، سوالاتی دارید، خوشحال میشویم به آن‌ها جواب دهیم. لطفاً از طریق ارسال ایمیل و یا فرم بخشتماس با ما، ارتباط بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات، نواقص و حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

یوناخود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده در صفحه تماس با ما، با همکاران ما در میان بگذارید