درباره یوناگروپ

تاریخچه یوناگروپ

مؤسسه پیشگامان جلوه تصویر پارسیان (uona) به شماره ثبت٢۶٣٧ ،متشکل از کادری حرفه ای و توانمند در زمینه چهره پردازی فعالیت خود را از سال ١٣٨۶ ، جهت انجام تحقیقات و فعالیتهای خود در زمینه تولید محصولات آرایشی بهداشتی و گریم آغاز نمود.

فاز اول تحقیقات

تحقیقات و بررسی در مورد چگونگی و رفع مشکلات تولید انبوه ریش و سبیل را سر رشته کاری خود قرار داد که توانست در زمانی کمتر از ٢سال ،با پیش گرفتن تحقیقات میدانی ،علمی و بطور مستمر، به نتایج دلخواه و جالب توجهی دست یابد.

فاز دوم تحقیقات 

تحقیقات و بستر سازی واحد پروستیکس را آغاز کردیم که در این مسیر، به دلیل کم بودن اطلاعات و .. در این زمینه، با پشت سر گذاشتن مشکلات ، توانستیم با گذشت حدود یکسال، به نتیجه دلخواه دست یابیم که خود این أمر ، باعث ایجاد انرژی مضاعف و تحکیم بیشتر تیم هنری یونا گردید. جالب است بدانید که هیچ کارخانه، تولیدی، کارگاه و… تا کنون در ایران نتوانسته با کیفیت روز افرون یونا رقابت کند و یوناگروپ اولین تولید کننده ابروهای سه بعدی در ایران و خاورمیانه می باشد.

تاییدیه کیفیت محصولات یونا

در سال ١٣٨٩ توانستیم، تأییدیه ای را مبنی بر کیفیت بالای پکیج های تولیدی ،به امضاء اعضاء وقت انجمن چهره پردازان سینمای ایران ،به ریاست سرکار خانم مهین نویدی ، دریافت نماییم که این أمر مهر تاییدی بود بر مسیر حرکت درست مؤسسه.

نوآوری و از بین بردن محدودیت های گریم

در این راستا توانستیم برای اولین بار و بدون نیاز به حضور مدل و اندازه گیری حضوری، اندازه های مورد نظر را  بصورت اینترنتی دریافت کرده (محصولات را کاملا اینترنتی سفارشی سازی کرده و به بازار جهانی ارائه کردیم) و پس از تولید، سفارش را تحویل دهیم.

تعریف استاندارد و عمومی سازی محصولات

یونا همچنین توانست بنا بر تحقیقات گسترده بر روی صورت های افراد (خانم / آقا) یک سری قالب و استاندارد های عام تعریف کند تا دیگر نیاز به آن اندازه گیری اینترنتی هم نباشد و با بهترین شکل و کیفیت بر روی هر صورتی بنشیند; یعنی دیگر نیازی به صرف هزینه، زمان و… نیست تا اقدام به قالب گیری فرم صورتتان کنید بلکه یونا برای هر فرم صورت یک قالب استاندارد تعریف کرده است.
 

تولید ملی و تجاری سازی

پس از سال ها تلاش و کوشش وتکیه بر علم و دانش استاد حسین یزدی در سال ۱۳۹۲ گروه هنری یونا شروع به فعالیت جدی تجاریسازی محصولات آرایشی بهداشتی خود  کرد و تولیدات خود را آغاز نمود. گروه هنری یونا با خلاقیت و ابتکار، اختراعات خود در زمینه محصولات زیبایی صورت و مو را با بهترین قیمت و شرایط بدر فروشگاه اینترنتی یوناگروپ بفروش گذاشته است.

برخی محصولات یوناگروپ

۱- ابرو های سه بعدی

ابرو های سه بعدی درجه یک سه بعدی  (زنانه و مردانه) با جدید ترین فشن های مدل ابرو و مو های ۱۰۰% طبیعی
در تولید این ابروها از تارهای نازک موی طبیعی استفاده شده که این تارهای مو بصورت تک تار ،به توریهای ریز بافت سینمایی گره خورده اند.این ابروها جایگزین مناسبی برای هاشور و تتو می باشد.

۲-ریش و سبیل مصنوعی

تارهای موی مصنوعی حرارتی درجه یک بر روی پوستهای ضد حساسیت مصنوعی چسبیده شده اند که این گونه از ریش و سبیل ها بیشتر در تیاتر و نمایش قابلیت استفاده دارند و یا در سینما و تلویزیون در نماهای باز و لانگ شات کاربرد دارند. البته که مردم عامه هم که نیاز به ریش و سبیل مصنوعی دارند از این ریش ها استفاده می کنند.

شاید با خود بگویید که ریش وسبیل در کارگاه و جاهای دیگر نیز تولید میشوند، ولی بدیهی است که کیفیت بالا و یکتای یونا علاوه بر خدمات فروش ما را هیچ جا در خاورمیانه نمی توان یافت.

۳- مو و گیس

پوستیژهای کف سر و تمام سر طبیعی مردانه طبیعی یونا گروپ فعلا دارای تنوع زیادی نمی باشد ولی تیم ما در حال تلاش اند تا جهت آرایش و راحتی شما مو و گیس های متنوع و جدید تری را ارائه دهند.

چگونگی استفاده از محصولات

تمام محصولات یوناگروپ را میتوان با استفاده از چسب های دوطرفه مخصوص و ضد حساسیت بر روی پوست در چند ثانیه چسباند. همچنین جداسازی آن ها در چند ثانیه با جداکننده صورت میگرید. 

 

مجوز ها و مدارک اخذ  شده

افتخارات حاصله

در مسیر تهیه، تولید و عرضه انواع پکیج های مخصوص گریم و در راستای کمک به :

  • ارتقاء سطح کمی و کیفی چهره پردازی ایران
  • صنعتی شدن این رشته و هنر
  • عدم نیاز به بازارهای خارجی
  • کارآفرینی در این بازار کاری و …
  • افزایش سطح رضایت مردم، گریموران و بیماران(بیماران آلوپسی،سرطانی و…)

هدف گروه

گروه هنری یونا آمده است تا با محصولات خود زیبایی دوچندان را به چهره های زیبای شما هدیه کند و با بیماری هایی همچون آلوپسی، سرطان و طاسی مبارزه کنیم ،بیماران آلوپسی و سرطانی با استفاده از محصولات یونا میتوانند دوباره داشتن موی طبیعی خود را حس کنند و بار دیگر با اعتماد به نفس بالا به زندگی ادامه دهند.

ما آمده ایم تا از نداشتن مو و کم مویی جلوگیری کنیم و با ابرو های یونا جایگزین تتو،هاشور و سایر آرایش های شیمیایی و پر درد شویم ودر عرصه زیبایی بدرخشیم.

یونا حس دوباره زیبایی...
... Uona, feeling beauty again

تعداد همتیمیان

اعضائ کلیدی تیم

ساناز طریقتی
رئیس هیئت مدیره
Hossein Yazdi
CEO & founder