جستجو

درباره یونا

تاریخچه یوناگروپ

پیشگامان جلوه تصویر پارسیان (UONA) به شماره ثبت٢۶٣٧ ،متشکل از کادری حرفه ای و توانمند در زمینه چهره پردازی فعالیت خود را از سال ١٣٨۶ ، جهت انجام تحقیقات و فعالیتهای خود در زمینه تولید محصولات آرایشی بهداشتی و گریم آغاز نمود.

فاز اول تحقیقات

تحقیقات و بررسی در مورد چگونگی و رفع مشکلات تولید انبوه ریش و سبیل را سررشته کاری خود قرارداد که توانست در زمانی کمتر از ٢سال ،با پیش گرفتن تحقیقات میدانی ،علمی و بطور مستمر، به نتایج دلخواه و جالب توجه‌ی دست یابد.

فاز دوم تحقیقات 

تحقیقات و بسترسازی واحد پروستیکس را آغاز کردیم که در این مسیر، به دلیل کم بودن اطلاعات و .. در این زمینه، با پشت سر گذاشتن مشکلات ، توانستیم با گذشت حدود یکسال، به نتیجه دلخواه دست یابیم که خود این أمر ، باعث ایجاد انرژی مضاعف و تحکیم بیشتر تیم هنری یونا گردید. جالب است بدانید که هیچ کارخانه، تولیدی، کارگاه و… تا کنون در ایران نتوانسته با کیفیت روز افزون یونا رقابت کند و یوناگروپ اولین تولید کننده ابروهای سه بعدی در ایران و خاورمیانه می باشد.

تاییدیه کیفیت محصولات یونا

در سال ١٣٨٩ توانستیم، تأییدیه‌ای را مبنی بر کیفیت بالای پکیج‌های تولیدی ،به امضاء اعضاء وقت انجمن چهره پردازان سینمای ایران ،به ریاست سرکار خانم مهین نویدی، دریافت نماییم که این أمر مهر تاییدی بود بر مسیر حرکت درست تیم یونا.

نوآوری و از بین بردن محدودیت‌های گریم

در این راستا توانستیم برای اولین بار و بدون نیاز به حضور مدل و اندازه گیری حضوری، اندازه های مورد نظر را  بصورت اینترنتی دریافت کرده (محصولات را کاملا اینترنتی سفارشی سازی کرده و به بازار جهانی ارائه کردیم) و پس از تولید، سفارش را تحویل دهیم.

تعریف استاندارد و عمومی سازی محصولات

یونا همچنین توانست بنا بر تحقیقات گسترده بر روی صورت‌های افراد (خانم / آقا) یکسریقالب و استانداردهای عام تعریف کند تا دیگر نیاز به آن اندازه‌گیری اینترنتی هم نباشد و با بهترین شکل و کیفیت بر روی هر صورتی بنشیند; بنابراین دیگر نیازی به صرف هزینه، زمان و… نیست تا اقدام به قالب‌گیری فرم صورتتان کنید بلکه یونا برای هر فرم صورت یک قالب استاندارد تعریف کرده است.

تولید ملی و تجاری‌سازی

پس از سال‌ها تلاش و کوشش وتکیه بر علم و دانش استاد حسین یزدی در سال ۱۳۹۲ گروه هنری یونا شروع به فعالیت جدی تجاری‌سازی محصولات آرایشی بهداشتی خود  کرد و تولیدات خود را آغاز نمود. گروه هنری یونا با خلاقیت و ابتکار، اختراعات خود در زمینه محصولات زیبایی صورت و مو را با بهترین قیمت و شرایط در فروشگاه اینترنتی یوناگروپ بفروش گذاشته است.

برخی محصولات یوناگروپ

۱ابروهای سه‌بعدی

ابروهای سه‌بعدی درجه یک سه بعدی  (زنانه و مردانه) با جدیدترین فشن‌های مدل ابرو و موهای ۱۰۰% طبیعی
در تولید این ابروها از تارهای نازک موی طبیعی استفاده شده که این تارهای مو بصورت تک‌تار، به توری‌های ریز بافت سینمایی گره خورده اند. این ابروها جایگزین مناسبی برای هاشور و تتو می‌باشد.

۲-ریش و سبیل مصنوعی

تارهای موی مصنوعی حرارتی درجه یک بر روی پوست‌های ضد حساسیت مصنوعی چسبیده شده اند که این گونه از ریش و سبیل‌ها بیشتر در تئاتر و نمایش قابلیت استفاده دارند و یا در سینما و تلویزیون در نماهای باز و لانگ شات کاربرد دارند. البته که مردم عامه هم که نیاز به ریش و سبیل مصنوعی دارند از این ریش ها استفاده می کنند.

گروه یونا سعی داشته تا کیفیتی برتر نسبت به ریش وسبیل تولید شده در داخل به وجود بیاورد.

۳مو و گیس

پوستیژهای کف سر و تمام سر طبیعی مردانه طبیعی یونا گروپ فعلا دارای تنوع زیادی نمی‌باشد ولی تیم ما در حال تلاش‌اند تا جهت آرایش و راحتی شما مو و گیس های متنوع و جدید تری را ارائه دهند.

چگونگی استفاده از محصولات

تمام محصولات یوناگروپ را میتوان با استفاده از چسب های دوطرفه مخصوص و ضدحساسیت بر روی پوست در چند ثانیه چسباند. همچنین جداسازی آن‌ها در چند ثانیه با جداکننده صورت می‌گرید.

افتخارات حاصله

در مسیر تهیه، تولید و عرضه انواع پکیج‌های مخصوص گریم و در راستای کمک به :

  • ارتقاء سطح کمی و کیفی چهره‌پردازی ایران
  • صنعتی شدن این رشته و هنر
  • عدم نیاز به بازارهای خارجی
  • کارآفرینی در این بازار کاری و …
  • افزایش سطح رضایت مردم، گریموران و بیماران(بیماران آلوپسی،سرطانی و…)

هدف گروه

گروه هنری یونا آمده است تا با محصولات خود زیبایی دوچندان را به چهره‌های زیبای شما هدیه کند و با بیماری‌هایی همچون آلوپسی، سرطان و طاسی مبارزه کنیم ،بیماران آلوپسی و سرطانی با استفاده از محصولات یونا میتوانند دوباره داشتن موی طبیعی خود را حس کنند و بار دیگر با اعتماد به نفس بالا به زندگی ادامه دهند.

ما آمده ایم تا از نداشتن مو و کم مویی جلوگیری کنیم و با ابروهای یونا جایگزین تتو، هاشور و سایر آرایش های شیمیایی و پر درد شویم ودر عرصه زیبایی بدرخشیم.